Spalvotas karas

 

Dažnai kyla klausimas, kaip naudoti spalvotus holi miltelius, tačiau vienos taisyklės tam nėra, svarbiausia pasitelkti fantaziją!

Paruošiau kelis patarimus, kaip patogiausia naudoti namuose:

  • Kiekvienas dalyvaujantis pasiima po pakuotę miltelių, atplėšus berti į delną ir mesti arba barstyti tiesiai iš pakuotės ant kito asmens. Žiūrėti video.
  • Supilkite miltelius į dubenis ir įrenkite vieną nuo kitos nutolusias stoteles. Žaidžiant dalyviai bus priversti bėgioti, kad pasiektų miltelius ir apmėtytų kitą dalyvį. Svarbiausia taisyklė, dubenėlių paimti negalima!
  • Miltelius galima supilti į padažams skirtus plastikinius buteliukus, taip purkšti miltelius patogu ir galima geriau “nusitaikyti”. 

Kad šventė būtų dar smagesnė, galima paskirstyti žmones komandomis kiekvienai priskiriant specialią spalvą. Laimi komanda, kuri lieka mažiausiai nuspalvinta (moterys – rožinė spalva, prieš vyrus – mėlyna). 

Jei žaidžiant karą naudosite vandenį, spalvos taps ryškesnės. Rekomenduojama naudoti vandens šautuvus, kibirus, dubenis ir vandens žarnas!  Įspėjame, karo metu naudojant vandenį ir išdžiūvus, bus sunkiau pašalinti miltelius nuo odos, plaukų ir drabužių, tačiau prideda 200% gerų emocijų!

Rekomenduojamas kiekis 1asm.

4 maišeliai – super miltų karas. Visi spalvoti nuo galvos iki kojų ir nereikės sukti galvos dėl miltelių kiekio
3 maišeliai – pakaks smagiam apsimėtymui, visi spalvoti ir laimingi.
2 maišeliai – truputi pažaisti, išbandyti spalvotus miltelius, puikus šventės akcentas.
1 maišelis – šventės kulminacijai pažymėti ir nuotraukoms užfiksuoti.

 

Spalvotos bombos

Spalvotos bombos – jei žais vaikai ir bijote, kad per greitai išbarstys miltelius! Paruošti bombas labai paprasta, jums reikės:

Fotosesija

Labiausiai fantazijos reikalaujanti fotosesija: berk, pūsk, mesk, šokinėk, vartykis, suk plaukus, tepk ant veido… Kiekviena nuotrauka bus geresnė už kitą!

Naudojant miltelius fotosesijoje reikia mėtyti didesnėmis saujomis ir berti platesne amplitude, taip bus sukuriamas stipresnis efektas. Jei fotosesija skirta dviems asmenims rekomenduojama turėti bent vieną padedantį asmenį, kuris mėtytų miltelius iš šono ir padėtų sukurti foną ir efektus.

Rekomenduojamas kiekis

10 vnt. rinkinys / 2 asmenų fotosesijai – prieš fotosesiją apgalvokite kokių nuotraukų norite, kokio rezultato tikitės, turėsite puikių nuotraukų.
20 vnt. rinkinys / 2 asmenų fotosesijai – miltelių pakaks eksperimentuoti prieš kamerą, išbandyti skrtingus miltelių mėtymo būdus. Taip pat, rekomenduojama jei fotografas dirba pirmą kartą.

Spalvotas bėgimas

Splavų bėgimo tikslas – smagiai praleistas laikas! Puikiai tinka privatiems įmonių renginiams, vaikų ir draugų šventėms.

Bėgimo distancija dažniausiai yra 3-5km, tačiau atsižvelgiant į dalyvių amžių gali būti ir trumpesnis, ypač jei bėgime dalyvaus vaikai arba senyvo amžiaus žmonės.

Miltelių stoteles rekomenduojama įrengti naudojant skirtingas spalvas. Asistentai mėto miltelius ant žmonių iš paruoštų didesnių talpų rankomis, puodeliais, gali įsimaišyt į minią ir purkšti iš padažams skirtų buteliukų, aišku vengiant tiesioginio kontakto į veidą.

Rekomenduojamas kiekis

Organizuojant  bėgimą, vienam asmeniui reikėtų apie 350 – 400g spalvotų holi miltelių.

Meniu
Close

Krepšelis

Close

Wishlist

Smagu jus matyti!

Jau turite paskyrą?

Close

Close

Categories